Online výuka angličtiny

Naše online výuka angličtiny probíhá s lektory přes platformu ZOOM, která je nejoblíbenější aplikací pro online výuku a je zdarma.

ONLINE kurzy pro teenagery a dospělé

Připojit se k online lekci můžete v klidu a z pohodlí svého domova přes svůj počítač, tablet nebo telefon. Výuka probíhá přes platfomu ZOOM, která je uživatelsky jednoduchá a příjemná, nabízí sdílení obrazovky, a proto máme jako učitelé mnoho možností, jak učit. V kurzech používáme učebnice, které též existují v elektronické podobě, tkz. e-books, což nám ještě více zpříjemňuje celou výuku online.

ONLINE kurzy pro děti

Máme dobré zkušenosti s online výukou pro děti 1. a 2. stupně ZŠ. V případě, že bychom se nějaký čas nemohli scházet osobně v našem studiu, se vaše děti mohou jednoduše připojit k online lekci přes počítač, tablet nebo telefon. Využíváme opět platformu ZOOM a kromě práce s učebnicí též sdílíme poslechy, videa a zajímavé texty. Rádi kreslíme a píšeme na bílou tabuli, což děti velmi baví.

Výhody ONLINE výuky:

  • Snadná dostupnost i přesto, že bydlíte mimo město
  • Odpadá dojíždění na kurzy, šetříte svůj drahocenný čas
  • Zábava – sdílení videí, podcastů, písniček a textů
  • Motivace – co studenta přirozeně zaujme, to ho motivuje
  • Nemusíte hledat tolik času ve svém rozvrhu

Pro děti i dospělé využíváme též široké nabídky výukové platformy P.A.R.K. online na  https://www.skolapark.cz/skola/online-vyuka-anglictiny-pro-ucitele

Více informací ohledně ceny výukové platformy P.A.R.K. pro studenty k domácímu procvičování Vám předáme osobně.